بهینه سازی سایت

مدیر

سئو تخصصی کلیدی در بازاریابی آنلاین است. بانا وب با دارا بودن این تخصص شما را در بهتر دیده شدن در دنیای وب یاری می کند . اگر دستیابی به رتبه های بالا کار ساده ای باشد و برای همه مقدور باشد اهمیت رتبه بالا از دست می رود . آیا در کنکور سراسری همه می توانند اول شوند ؟ چون نمی توانند اول شوند ، کسب رتبه یک فراتر از ارزشمند می شود . کسب رتبه های بالا در موتور های جستجو کار ساده ای نیست و به تجربه، دانش و البته صرف زمان و صبر نیاز دارد . به فرایند
آماده سازی سایت برای حضور مناسب در موتور جستجو ، سئو می گویند.

بهینه سازی سایت و سئو در سه مرحله قابل سفارش می باشد که مراحل در زیر نمایش داده شده است.

مراحل سفارش بهینه سازی سایت

1 . انتخاب کلمه و سایت

انتخاب کلمه کلیدی مناسب در سئو و بهینه سازی وب سایت امری بسیار حساس است . پیشنهاد میکنیم قبل از انتخاب کلمه با کارشناس بازاریابی ما در میان بگذارید.

2 . عقد قرار داد

پس از بررسی کلمه کلیدی بایستی قرار داد سئو و بهینه سازی سایت انجام گردد که این کار پس از تایید نهایی کلمه کلیدی مناسب و واریز وجه انجام می گردد .

3 . دریافت رتبه گوگل

پس از انجام امور بهینه سازی سایت و سئو سایت و در نهایت رسیدن به رتبه امکان تمدید و نگهداری رتبه با پرداخت درصدی از قرارداد اولیه امکان پذیر می باشد. سئو مانند تبلیغات هدف مند می باشد و بهینه سازی سایت شما نیاز به نگهداری خواهد داشت تا همیشه در رتبه گوگل بالا بماند.